Pouzdrové šaty Espy značky Smash! jsou elegantní dámské šaty, které se hodí do práce i pro volný čas. Šaty Smash! jsou bez rukávů a mají pouzdrový střih, který krásně zeštíhluje postavu. Opticky zeštíhluje černá barva šatů v zadní části a na bocích. Černá se krásně spojuje s geometrickými vzory v přední části. V takto tvarovaných šatech se dají zakrýt větší boky i bříško.

Dámské šaty Espy jsou elastické, ale zároveň krásné drží tvar, nemusíte se bát, že se budou vytahovat. Jejich složení je 96% polyester a 4% elastan. Šaty mají délku nad kolena. Subkolekce London je inspirována britským stylem a 80tými léty s geometrickými tvary. Černé šaty s geometrickým vzorem se výborně hodí do práce, na nákupy nebo na jakoukoliv jinou příležitost.

Smash! je evropská módní značka vyrábějící dámské oblečení, která je inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony - města, ve kterém výrobce sídlí. Oblečení Smash! je vytvořeno pro ženy různého věku. Kolekce Smash! odrážejí vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Vyberte si pečlivě navržené a kvalitní oblečení značky Smash!, které ve vás probudí odvahu a touhu být středem pozornosti.

Materiálové složení96% polyester 4% elastan
Barvačerná
Prodámy
loader  Načítám hodnocení...
 
Značka
Smash! je španělská módní značka, inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!
loader  Načítám podobné produkty...