Dámské šaty Crinita značky Smash! Jsou nadčasové šaty bílé barvy, které mají námořnický styl. Šaty Smash! mají krátký rukáv a originální lodičkový výstřih, který se hodí pro užší ramena a krásné v něm vyniknou i menší prsa. Dámské šaty v námořnickém stylu jsou lehce elastické, proto jsou nejen elegantní, ale i velmi pohodlné. Dámské šaty mají krátký rukáv, který je ideální pro jarní a letní nošení. Délka sukně je těsně nad kolena, proto se hodí na neformální, ale i formálnější setkání.

Námořnické šaty Crinita jsou bílé barvy, mají kontrastní modré části na pásu a nad kolenem. Lodičkový výstřih je zdoben kovovými kroužky, proto šaty působí opravdu výjimečně a nejsou to jen takové obyčejné bílé šaty. Subkolekce Biarritz Crinita je inspirovaná francouzským pobřežím a nadčasovými barvami bílou a modrou. V bílo-modrých šatech s netradičním lodičkovým výstřihem zazáříte vždy a všude.

 

Materiálové složení95% polyester 3% bavlna 2% polyamid
Barvabílá
Prodámy
loader  Načítám hodnocení...
 
Značka
Smash! je španělská módní značka, inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!
loader  Načítám podobné produkty...