Pouzdrové krátké šaty Sapida značky Smash! jsou originální dámské šaty, ve kterých zazáříte. Dámke šaty Smash! jsou bez rukávů a mají pouzdrový střih, který krásně zeštíhluje postavu. Opticky zeštíhlující černá barva v oblasti boků potěší každou ženu. Černá se krásně spojuje s barevnými geometrickými vzory na sukni a šedo-bílým vzorem v oblasti prsou. V takto tvarovaných šatech se dají zakrýt plnější boky i bříško.

Dámské šaty Sapida jsou elastické, ale zároveň krásně drží tvar. Nemusíte se bát, že se vytahovat. Jejich složení je 93% polyester, 5% bavlna a 2% elastan. Šaty mají sukni v délce nad kolena, která krásně zvýrazňuje nohy. Subkolekce New York je inspirována barevnými geometrickými linkami s černobílým podkladem. Černé šaty se zaujímavým geometrickým členením se výborně hodí do práce, na nákupy nebo na jakoukoliv jinou příležitost.

Smash! je evropská módní značka vyrábějící dámske oblečení, která je inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony - města, ve kterém výrobce sídlí. Oblečení Smash! je vytvořeno pro ženy různého věku. Kolekce Smash! odrážejí vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Vyberte si pečlivě navržené a kvalitní oblečení pro ženy Smash!, které ve vás probudí odvahu a touhu být středem pozornosti.

Materiálové složení93% polyester 5% bavlna 2% elastan
Barvačerná
Prodámy
loader  Načítám hodnocení...
 
Značka
Smash! je španělská módní značka, inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!
loader  Načítám podobné produkty...