Pouzdrové šaty Gretchen značky Smash! jsou jedinečné květinové šaty v pestrých barvách, ve kterých určitě zazáříte. Dámské šaty Smash! jsou bez rukávů, jsou zajímavě geometricky rozděleny v přední části na dvě barvy - bílou a fuchsiovou. V takto tvarovaných šatech vynikne ženský pas a dají se zakrýt i plnější boky či bříško. Na bílo-fuchsiovém podkladu je krásný květinový potisk, který šatům dodává romantický podtón.

Délka šatů je nad kolena, využijete je při přátelských setkáních, ale i v práci. Mírně elastický materiál ocení hlavně ženy, které mají rády pohodlí spojené s elegancí. Subkolekce Tokyo je inspirována zemí vycházejícího slunce a vzorem japonských květin. Květinové dámské šaty s geometrickým členěním se výborně hodí do práce, na nákupy a nebo čas strávený s rodinou nebo přítelkyněmi.

Smash! je evropská módní značka, která produkuje dámské oblečení. Značka je inspirovaná bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony - města, ve kterém výrobce sídlí. Oblečení Smash! je vytvořeno pro ženy různé věkové kategorie. Kolekce Smash! odrážejí vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Vyberte si pečlivě navržené a kvalitní oblečení značky Smash!, které ve vás probudí odvahu a touhu být středem pozornosti.

Materiálové složení95% polyester 5% elastan
Barvarůžová
Prodámy
loader  Načítám hodnocení...
 
Značka
Smash! je španělská módní značka, inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!
loader  Načítám podobné produkty...