MadMax Fashion - Značky

Bleifrei

Italská značka Bleifrei je oblíbená pro svůj sportovně elegantní styl, který i přes svůj ležérní střih podtrhne ženskou krásu. Extravagance a jednoduchost pro každodenní příležitost.

Mamatayoe

Mamatayoe je španělská značka, která je barevná a originální. Mamatayoe odkazuje na různé kultury, historii a přírodu.

Mismash

Španělská značka Mismash je typická svými střihy a vzory. Na své si přijdou především milovnice košilí, šatů a sukní. Příznačné jsou romantické a elegantní vzory, které podtrhnou Vaši ženskost.

Nekane

Značka "NKN" NEKANE se zrodila s myšlenkou navrhnout osobitý módní „Boho“ styl pro romantickou a delikátní ženu, která je jedinečnou osobností.

NÜmph

Dánská značka NÜMPH se dá charakterizovat jako kreativní a pestrá značka, která si pohrává s tvary, detaily, ručně kreslenými potisky a tak vytváří své kolekce.

Paramita

Španělská značka PARAMITA přináší originální módu, která kombinuje zajímavé tisky s pohodlnými střihy dámských oděvů vyrobených z přírodních vláken.

Ryujee

Francouzská značka RYUJEE bere svou inspiraci z elegantních pařížských bulvárů v kombinaci s dekadencí Montmártru. Spojuje elegantní prvky s ležérními, což nám umožňuje, užít si tuto módu každý den.

Smash

Smash! je španělská módní značka, inspirována bezstarostností, veselostí a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!

Tamaris

Tamaris je Německá značka pro ženy, které vyjadřují svůj módní postoj obuví. Vznikla roce 2002 jako odpověď na dva hlavní požadavky zákazníků: vysoká kvalita a rozumná cena.

Zilch

Značka Zilch vznikla v Amsterdamu. I když se Zilch nebrání používat nové a trendy materiály, je značka především známá jako specialista na všechny typy bavlněných, viskózy, vlny a hedvábí.